Kancelaria KPSL partnerem turnieju padlowego we Wrocławiu.
Za nami świetny turniej i mnóstwo pozytywnych sportowych emocji. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy być częścią tego dnia i wesprzeć rozwój padla, dokładając do niego swoją małą cegiełkę. Naszą kancelarię reprezentował również na boisku mec. Bartosz Lelito, więc tym bardziej było nam miło uczestniczyć w tym wydarzeniu także od sportowej strony.
Dziękujemy za świetną organizację, atmosferę i do zobaczenia na kolejnych eventach!
Bartosz Lelito